TETOVACÍ SLUŽBY


PERMANENTNÍ MAKE-UP-> Při aplikaci PM pracuji se zákaznicí z výtvarného úhlu pohledu.-> Dbám na správný výběr barev a mým cílem je co nejpřirozenější vzhled.PM - obočí -> Při PM obočí je možnost výběru dvou variant1. čepélkové obočí - vytvoření jednotlivých vlásku pomocí kaligrafického pera2. podstínované obočí - výraznější obočí tvořeno zařízením TRS 250 3. vláskované obočí - tvoření vlásku zařízením TRS 2504. Pudrové -> používám značku PUREBEAUPM - oční linky -> krásně vyzařující oči ihned po probuzení -> horní linky ve dvou variantách1. kontura 2. stínované (+500)PM - rty -> úprava rozpitých a ztrácejících se kontur rtů i nevýrazné výplně, kde se ztratila pigmentace. Opravuji i PM z dřívější doby :-)  

ODSTRANĚNÍ PM

-> Jedná se o velmi šetrnou techniku odstranění nechtěného tvaru obočí nebo kontury rtů. 

-> Toto ošetření provádím zařízením TRS 250 od firmy Purebeau

-> Ve většině případů je třeba počítat s tím, že odstranění PM může být dokonalé až po 2-3 aplikacích. 

-> odstranění očních linek není možné

-> pokud máte problém s barevností (našedlé, fialové nebo načervenalé) obočí, lze to řešit korekcí barvy pro aplikaci PM. Není tedy nutné odstranění. 


MINI TATTOO-> Má nejnovější služba! -> V červnu 2020 jsem absolvovala kurz mini tattoo a v brzké době začnu nabízet i klasické tetování :-) 

Petra Vargová 2020 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!